Lokalizacja Domu Seniora

Prywatny dom seniora ROSE Senior Resort mieści się w Jastrzębiej Górze w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i Rozewskiego Rezerwatu Przyrody, 60 km od Trójmiasta na 2-hektarowej działce z widokiem na morze, nieopodal plaży i lasu w prestiżowej hotelowej części tego znanego nadmorskiego kurortu.

Interesująca jest historia naszej lokalizacji, która w latach 20-tych XX wieku należała do hrabiego Aleksandra de Rosset, będącego znanym społecznikiem, inżynierem i inicjatorem powstania Jastrzębiej Góry.

Na ogrodzonym terenie nadmorskiego domu seniora znajdują się ścieżki spacerowe dostępne dla osób z ograniczoną mobilnością, ławeczki wśród drzew i kwiatów tworzące niepowtarzalną atmosferę do codziennych spacerów i kontaktu z naturą. Nieopodal mieszczą się również ciekawe krajobrazowo miejsca, które przyciągają spacerowiczów, jak malowniczy Lisi Jar, latarnia morska, czy rozległa plaża z nadmorskim klifem.

Projektując ROSE Senior Resort jako jeden z nielicznych, nadmorskich domów opieki typu premium dla szczególnych odbiorców, mieliśmy na względzie również niezawodność i samowystarczalność w dostawie ekologicznego ciepła i energii. W tym celu zastosowaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które jednocześnie są w pełni przyjazne dla środowiska.

W trosce o spokój i bezpieczeństwo naszych podopiecznych zapewniamy całodobowy dozór budynku.

Agregat prądotwórczy jako zapasowe źródło energii zapewnia niezależne zasilanie w prąd elektryczny.