Zespół Domu Seniora

Jesteśmy przekonani, ze miejsce tworzą ludzie, a dom to ciepło, życzliwość i zrozumienie, dlatego do opieki nad naszym mieszkańcami mamy w pełni oddany i doświadczony personel. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani opiekunowie, którzy pomagają w codziennych czynnościach oraz pielęgniarki i lekarze, którzy monitorują stan zdrowia, aby każdy senior utrzymywał właściwą formę. Terapię zajęciową prowadzi doświadczony personel.

W kontaktach z podopiecznymi w Domu Seniora ROSE Senior Resort zwracamy uwagę na ich indywidualne potrzeby i szanujemy osobistą niezależność, wspierając w sytuacjach, z którymi nie radzą już sobie samodzielnie.

Mamy pełną świadomość, że swoją pracą łagodzimy cierpienie i dbamy o najlepszą możliwą jakość życia naszych mieszkańców i ich rodzin.

Tworząc to miejsce na terenie Kaszub i niedaleko tzw. Małego Trójmiasta (Rumii, Redy, Wejherowa), jesteśmy dumni z bycia częścią tego regionu i społeczności. Wielu z naszych pracowników ma kaszubskie korzenie, a Kaszubi znani są ze swojej pracowitości, wytrwałości, przywiązania do tradycji i rodziny. Ludzie to nasza siła. Jako zespół pragniemy swoją pracą udowadniać, że dom opieki to nie jest smutne miejsce i staramy się budować pozytywne skojarzenia, oswajając temat starzenia się. Walczymy również ze stereotypami w słowach i myśleniu o opiece nad osobami starszymi. Nie mówimy „dom starców”, a „nasz wspólny dom” i „nasze miejsce”, które kojarzy się po prostu dobrze.

Jesteśmy tu w ROSE Senior Resort – dla Ciebie i Twoich bliskich – 24 godziny na dobę.