You are currently viewing Dzień Matki i Ojca.

Dzień Matki i Dzień Ojca

Dziś zbieramy się tutaj, aby celebrować wyjątkowe święto – Dzień Matki i Dzień Ojca.
To czas, kiedy oddajemy hołd niezwykłej roli, jaką pełnią matki i ojcowie w naszym życiu. Chociaż niektórzy z nas mogą nie mieć swoich rodziców przy sobie, to nadal pamiętamy wszystko, czego nas nauczyli.
Większość z Was jest dumnymi rodzicami, którzy kiedyś wychowywali swoje dzieci i wnieśli wiele miłości i mądrości do ich życia. Wasza rola jako mamy i taty nie ma końca z momentem, gdy dzieci dorosły. Wasza miłość i opieka ciągle się toczy, nawet teraz, gdy sami potrzebujecie pomocy i opieki.
Składam wam serdeczne życzenia, nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Niech ten dzień będzie pełen miłości, uśmiechu i wdzięczności. Dziękujemy, że jesteście z nami i że wniesiecie swoje niepowtarzalne światło do naszego domu.

Wszystkiego najlepszego!

Zdradzę Państwu, że dzisiejszy dzień jest dla nas wyjątkowy również z innej okazji. Otóż dokładnie dziś w taki symboliczny dzień obchodzimy pierwszą rocznicę otwarcia naszego Domu Seniora i uzyskania zgody wojewody na prowadzenie placówki całodobowej opieki w tym miejscu.
Od samego początku naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie nasi seniorzy mogą znaleźć nie tylko dach nad głową, ale także czuć się bezpieczni i kochani.
Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszego zespołu, ich oddanie i empatia stanowią fundament naszego domu. Wszyscy pracownicy nie tylko wykonują swoje obowiązki, ale również wkładają w to swoje serce. To właśnie dzięki nim możecie czuć się otoczeni opieką i życzliwością.
Z tej wspaniałej okazji odbył się koncert duetu „Duo Amor”, przemiłego małżeństwa Pani Agnieszki i Pana Andrzeja Sowy. Dziękujemy bardzo za możliwość wysłuchania i uświetnienie naszej okolicznościowej imprezy z okazji Dnia Matki i Ojca.

Zobacz:  Dzień Babci i Dziadka.